Prosinec

První víkend se tým setkal na soustředění, které nám posloužilo jako příprava na kvalifikaci HMČR mix. Soustředění se konalo oba víkendové dny a to sice v nedalekých halách v Přibyslavi a v Novém Městě.

Hned následující víkend už nás čekala samotná kvalifikace, která se konala v Brně. Po jednodušších zápasech ve skupině se nám povedlo být po sobotě bez prohry. V neděli jsme se probojovali až do zápasu o 1. místo, kde jsme podlehli domácímu celku LO A. Díky systému play-off, nám tento zápas na postup do 1. ligy nestačil, a proto nás čekal ještě jeden zápas, a to sice o konečné 2. místo. Ten se nám hladce podařilo vyhrát a domů jedeme kvalifikovaní do 1. ligy.

Konec roku se přiblížil a s tím i tradiční štědrodenní běh. Letos jsme se na něm sešli sice v menším počtu, ale i tak to bylo příjemné si zase zaběhat.

Na závěr měsíce se uskutečnila i tradiční besídka, na které jsme si zhodnotili rok a hlavně si užili poslední společné chvíle v roce 2021.

Listopad

Na začátku měsíce jsme se zúčastnili podzimní Dračí Líhně v Pohořelicích. Náš tým byl sestaven z méně zkušených hráčů, které doplnilo pár zkušených. Byl to pro nás první halový turnaj a i tak se nám nevedlo vůbec špatně. Umístili jsme se na krásném 3. místě a povedlo se nám si odvést i spirita.

Také bylo na čase se přesunout zase do haly. Letos nás čekají 2-3 tréninky týdně, za což jsme moc rádi. Je to možné hlavně díky tomu, že jezdíme i do Nového Města a využíváme tamní novou halu.

Říjen

Tréninkové úsilí nám trochu pokulhávalo. My se ale nevzdáváme a makáme i v malých počtech.

Září

Letošní mistrovství Open a Women se konalo v Českých Budějovicích. Naše holky zde hrály za tým Východní blok a odehrály krásný turnaj. Ve skupině nestačili pouze na obhájkyně titulu, domácí 3SB. V play-off se jim dařilo i nadále a dokázali se probojovat až do finále. Na odvetu proti 3SB už jim ale nezbyly síly a prohrály poměrně jednoznačně. Odváží si krásné druhé místo.

Konec září patřil juniorskému mistrovství. Náš tým měl opět zastoupení pouze v kategorii Women, kde jsme obhajovali stříbrné medaile. Náš tým ale pomýšlel na tu příčku nejvyšší. Ve skupině jsme předvedli velmi přesvědčivý výkon a po výhře nad obhájkyněmi titulu v semifinále nám už zbýval poslední krok před ziskem vysněného zlata. Ve finále jsme dokázali porazit domácí hráčky a první zlato pro naše juniorky se vezlo domů.

Srpen

Letošní mistrovství v katorigii mix se konalo na jihu Moravy v krásné obci Velké Bílovice. Náš tým sem přijel v malém počtu kluků, který v průběhu turnaje klesal čím dál tím více. I tak se nám ale podařilo vyhrát skupinu, kde se nám podařilo porazit velmi silný tým Terrible Monkeys. V play-off se nám také podařilo převrátit těžké zápasy na naši stranu, když jsme ve čtvrtfinále porazili v universe pointu tým Prague Devils. Síly už nám ale pomalu docházely a do finále se nám po prohře v semifinále probojovat nepodařilo. V boji o 3. místo už jsme jednoznačně tahali za kratší konec a proto si odvážíme pro nás krásné 4. místo. Děkujeme týmu Left Overs za krásný zápas o 3. místo a za pořádání celého turnaje.

Červenec

V polovině měsíce jsme se zúčastnili plážového mistrovství v Plzni. Na turnaj jsme bohužel nemohli odjet v plné síle, a proto jsme to vzali tak, aby se naši nováčci rozkoukali a nabrali nějaké zkušenosti. Po několika těsných zápasech ve skupině, kde se štěstí bohužel nepřiklonilo na naši stranu, jsme nepostoupili mezi top 8 týmů. Turnaj jsme si ale užili a odvezli si aspoň spirita.

Tento měsíc byl opravdu pro některé z nás náročný. Volný víkend totiž využila UIA a uspořádala PSD (Play Smarter Days), na kterém se kromě kromě pár našich hráčů a hráček ukázal i Lipi, který je jedním z trenérů UIA.

Konečně se nám poštěstilo a kvalifikace na MČR mix  se konala nedaleko od nás v obci Prosetín. Sobota se nám vydařila. Po vyrovnaném zápase s F.U.J. jsme vyhráli skupinu. V pauze, která vznikla kvůli odhlášení týmu jsme si dali přátelák s Left Overs, za což jim moc děkujeme. Večer jsme pak zvládli i regeneraci v podobě ochlazení v nedalekém lomu. V neděli se nám pak podařilo vyhrát další zápas v universe pointu s týmem Terrible Monkeys. Další dramatizaci už jsme ale nedopustili a došli jsme až do finále. To už ale nebylo v naší režii a tak si odvážíme druhé místo.

Červen

Covid je pro zatím zase pryč a naše tréninky už jedou na 120%.

Květen

Ta zima nás teda dostala z formy. Bude nás to stát hodně sil, ale my se tam zase dostaneme, kde jsme skončili a poté zase o pár hodů dál.

Duben

Sluníčko svítí po sněhu ani památky. To znamená, že začínají venkovní tréninky. Juppí.

Březen

I přes stále probíhající frisbee pauzu kvůli Covidu si pro nás IUA (Ultimate Improvement Academy) připravila soubor výzev, které jsme nemohli ani my odolat. Do každé výzvy jsme dali naše maximum a odměnou pro nás byla celková výhra. Děkujeme UIA za uspořádání takové soutěže a za to, že nás tak vytáhla z gaučů a postelí.

Únor

Zima pomalu odeznívá a tím i zimní spánek u zbylých členů týmu. Chodíme běhat a i házení se sem tam objeví v našem programu.

Leden

Vzhledem ke stále probíhající covid pauze jsme se i my vydali k zimnímu spánku. O to víc nás ale těšilo, když se někteří z nás probudí a jdou si zasportovat.